آموزشگاه تخصصی فنون خودرو (فن خودرو سابق)

شاید شما هم مثل اغلب افراد، به دنبال یک دوره برای آموزش مکانیک خودرو باشید. در واقع هزینه‌های زیاد تعمیر اتومبیل سبب شده تا افراد بسیاری به دنبال آموزش مکانیک خودرو باشند تا هم در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند و هم یک مهارت بیاموزند. همچنین دوره آموزشی تعمیر خودرو شما را از اتلاف وقت برای کارآموزی در مکانیکی‌ها نجات می‌دهد. در این مقاله قصد داریم دوره مکانیک خودرو درجه 1 مجتمع آموزشی و تخصصی فنون خودرو را به شما معرفی کنیم.

مباحث دوره آموزش مکانیک خودرو درجه یک

دوره آموزش مکانیک خودرو یک دوره کامل برای فراگیری این تخصص مهم است که در 2 درجه توسط گروه تخصصی فنون خودرو آموزش داده می‌شود. درجه اول و دوم این دوره شامل مباحث یکسان اما با سطح های متفاوت هستند. مباحث دوره آموزش مکانیک خودرو شامل: ابزار شناسی، موتور، گیربکس، دیفرانسیل، سیستم جرقه، جلوبندی، ترمز و تایم گیری است. این مباحث به قدری عملی و آسان آموزش داده شده اند که کارآموزان می‌توانند به راحتی وارد بازار کار شوند. همچنین کار عملی بر روی محصولات ایران خودرو و سایپا که در این دوره گنجانده شده، می‌تواند تخصص کارآموزان را بالا ببرد.

شایان ذکر است گروه تخصصی فنون خودرو برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی خوابگاه رایگان را به عنوان هدیه در نظر گرفته است.

مطلب پیشنهادی : دوره مکانیک خودرو درجه 2

مزایای دوره آموزش مکانیک خودرو

مزایای این دوره برای کسی که آشنایی چندانی با خودرو و ساز و کار بخش‌های مختلف آن ندارد می‌تواند شگفت انگیز باشد:

  • آشنایی کامل با مباحث ذکر شده و تعمیر اصولی بخش‌های مختلف اتومبیل
  • کار عملی و تمرین مباحث آموزش داده شده روی اتومبیل‌های رایج کشور
  • صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه
  • فراهم ساختن زمینه برای ورود به بازار کار و تبدیل شدن به یک مکانیک خودرو
  • خوابگاه رایگان

مدت زمان و شهریه دوره آموزش مکانیک خودرو

این دوره توسط مهندس زنجانی از اعضای تیم آموزشی گروه تخصصی فنون خودرو در مدت یک ماه آموزش داده خواهد شد. در یک ماه، جلسات 3 ساعته از شنبه تا چهارشنبه برای کارآموزان فعال خواهد بود که شرکت کنندگان می‌توانند از کار عملی رو محصولات ایران خودرو و سایپا بهره برده و مهارت خود را در این زمینه بیشتر و بیشتر کنند. شهریه این دوره 2.400.000 تومان است که در مقایسه با بار آموزشی آن، بسیار ناچیز خواهد بود.

با بهره گیری از درجات 1 و 2 دوره آموزش مکانیک اتومبیل می‌توانید به راحتی با ساز و کار پیچیده بخش‌های مختلف اتومبیل آشنا شده و با کار عملی روی این آموزشات، تخصص خود را بالا ببرید و وارد بازار کار مکانیک شوید.