آموزشگاه تخصصی فنون خودرو (فن خودرو سابق)

کامپیوتر خودرو یا ECU یکی از بخش‌های مهم و حساس آن است و با آموزش تعمیر ایسیو می‌توان به راحتی وارد بازار کار پر رونق آن شد. آموزش تعمیر کامپیوتر خودرو می‌تواند برای افرادی که از دست هزینه‌های مکرر خودرو بسیار مناسب باشد؛ همچنین این دوره برای افرادی که به دنبال کسب تخصص فنی و درآمد زایی هستند، بسیار مناسب است. با ما همراه باشید تا شما را با توضیحات کامل و جامعی درباره دوره آموزش تعمیر ECU از گروه تخصصی فنون خودرو آشنا کنیم.

مباحث دوره آموزش تعمیر ECU

مباحث آموزش تعمیر ECU یک دوره آموزشی کامل و جامع را ساخته است؛ به طوری که با آموزش تک تک این مباحث می‌توانید به یک حرفه‌ای در زمینه تعمیر کامپیوتر خودرو تبدیل شوید. مباحث دوره آموزش تعمیر ECU عبارتند از:

  • تعمیرات و عیب یابی ECU های مختلف نظیر: SL96، Bosche، Valeo، MM8P، Sagem، Siemens
  • آموزش تعمیر و عیب یابی BSI، BM34، COM2000
  • تعمیر و صفر کردن کیلومتر خودرو

ECU های نام برده شده، معمول‌ترین‌ها برای خودرو هستند که اشراف کاملی از ECU های انواع خودرو به شما می‌بخشد و شما را برای ورود به بازار کار و درآمد زایی آماده می‌کند.

 

مطلب پیشنهادی : دوره آموزش دزدگیر اتومبیل

 

مزایای دوره آموزش تعمیر ECU

دوره آموزش تعمیر ECU علاوه بر اینکه مباحث کاملی دارد، مزایایی فوق العاده استثنایی دارد که هر کدام از آنها می‌تواند این دوره را از سایر دوره‌های مشابه متمایز کند. بارزترین و مهمترین مزایای دوره آموزش تعمیر ECU از گروه تخصصی فن خودرو عبارت است از:

  • آموزش 100 درصد عملی و اصولی با تجهیزات علمی و حرفه‌ای
  • ورود به بازار کار و کسب مهارت تخصصی
  • آموزش کامل و بدون نقص مباحث ECU
  • آموزش فشرده با بیانی ساده و همه گیر
  • صرفه جویی در هزینه، زمان و انرژی

گروه تخصصی فن خودرو با ایجاد زمینه‌های کار عملی در دوره‌های آموزشی خود، به کارآموزان کمک کرده است تا علاوه بر آموزش تئوری، با کار عملی روی دستگاه‌ها و اجزای مختلف اتومبیل آشنا شده و تجربه کاری خود را افزایش دهند.

شهریه و مدت زمان دوره آموزش تعمیر ایسیو

دوره آموزش تعمیر ECU به صورت اصولی و حرفه‌ای توسط مهندس مشکدانه، عضو گروه تخصصی فن خودرو اجرا می‌شود. این دوره دو روز در هفته (پنجشنبه و جمعه) طی مدت زمان 6 هفته هر جلسه چهار ساعت خواهد بود. شهریه باور نکردنی 1.400.000 تومانی دوره آموزش تعمیر ECU باعث شده تا کارآموزان زیادی جذب شوند و با آموزش تئوری و عملی، وارد بازار حرفه‌ای کسب و کار در زمینه تعمیر خودرو شوند.