آموزشگاه تخصصی فنون خودرو (فن خودرو سابق)

سیستم برق و برق رسانی در خودرو یکی از مهمترین قسمت های خودرو به حساب می آید و به نوعی می توان گفت که باتری قلب تپنده ی هر خودرو می باشد. خودرو به کمک سیستم برق موجود در آن استارت می خورد و روشن می شود. اشتعال سوخت در موتور از طریق سیستم برق خودرو صورت گرفته و هسته ی اصلی خودرو که کامپیوتر آن می باشد، با برق کار می کند. تمام قسمت های مهم خودرو به کمک برقی که باتری تولید میکند، کار می کنند. چنانچه مشکلی برای سیستم برق خودرو پیش بیاید، خودرو دچار مشکلی جدی خواهد شد.

رشته ی برق خودرو از زیر شاخه های گروه مکانیک به حساب می آید. در عصر حاضر، در تمامی جامعه های توسعه یافته  پیشرفته نیاز به خودرو و استفاده از آن به یکی از ملزومات زندگی مردم تبدیل شده است. کسب درآمد و پیشرفت در حوزه ی خودروسازی، انقدر افراد جوامع مختلف را مشغول به خود کرده که در برخی کشورها صنعت خودروسازی به صنایع درآمدزای ردیف اول تبدیل شده است.

رشته ی برق خودرو برای تمامی کسانی که از استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و به روز بودن اطلاعاتشان لذت می برند و همچنین هوش فنی مناسبی دارند، ایده آل است.

از آنجایی که استفاده از متخصصان و کارشناسان از مهمترین قسمت استفاده ازمنابع درست و قابل اطمینان در صنعت خودروسازی و تعمیر است، به همین خاطر سپردن این کار به افراد ناشی و بی تجربه خساراتی جبران ناپذیر از جمله افت شدید خودرو را در بر خواهد گرفت. پس با توجه به این موضوع صاحبان خودرو همواره به دنبال حرفه ای ترین و متخصص ترین تعمیرکار هستند تا از خسارات احتمالی پیشگیری کنند. مجتمع آموزشی فنون خودرو با بهره گیری از برترین و با تجربه ترین اساتید واستفاده از تجهیزات عملی روند آموزشی با کیفیت بالا در زمینه ی آموزش برق خودرو تخصصی کیا و برق خودرو تخصصی هیوندای را برای کارآموزان فراهم می کند.

شرح دوره برق خودرو تخصصی کیا (Kia) و هیوندای (Hyundai)

دوره آموزش برق خودرو برق خودرو کیا و برق خودرو هیوندای یک دوره آموزشی کاملا تخصصی و حرفه‌ای است. این دوره آموزشی حاوی مباحث ارزشمند و حرفه‌ای است که هر کدام از این مباحث می‌تواند شما را به یک برق‌کار تخصصی کیا (kia) و هیوندای (Hyundai) تبدیل کند.

مباحث دوره آموزشی دوره برق خودرو تخصصی کیا (Kia) و هیوندای (Hyundai)

 • نقشه خوانی
 • عیب یابی
 • قطعه شناسی
 • سیم کشی
 • کار با دستگاه دیاگ

مزایای دوره آموزشی برق خودرو تخصصی کیا (Kia) و هیوندای (Hyundai)

کار عملی، آشنایی کامل با ساز و کار برق خودرو کیا و برق خودرو هیوندای تنها بخشی از مزایای این دوره شگفت انگیز است. بارزترین مزایای دوره آموزش برق خودرو کیا و برق خودرو هیوندای و  عبارت است از:

 • با توجه به فراوانی نکات تخصصی، آموزش فشرده طی مدت زمان کم اما با زبانی ساده
 • سطح تخصصی بالا و کمک برای ورود به بازارکار
 • صرفه جویی در هزینه، زمان و انرژی
 • آموزش کامل و جامع و بی نیازی از سایر دوره‌های آموزشی
 • دسترسی مناسب از تمام قسمت های شهر، نزدیکی به مترو و BRT
 • پشتیبانی کارآموزان بعد از اتمام دوره
 • فراهم کردن خوابگاه مناسب برای کارآموزان شهرستان

شهریه و مدت زمان دوره آموزشی برق خودرو تخصصی کیا (Kia) و هیوندای (Hyundai)

این دوره آموزشی طی 6 جلسه برگزار خواهد شد. هرجلسه 4 ساعته در شهر تهران برای کار آموزان فعال خواهد بود تا بتوانند به تخصص کاری و حرفه‌ای در زمینه آموزش برق خودرو کیا و برق خودرو هیوندای دست یابند. شهریه این دوره مبلغ  1.400.000تومان است.

نکات مهم برای انتخاب آموزشگاه یادگیری برق خودرو تخصصی کیا و برق خودرو تخصصی هیوندای

 • تجهیزات به روز و کافی برای آموزش
 • تجربه و مهارت اساتید
 • محتوای آموزشی مناسب و به روز
 • کیفیت دوره های عملی

مدرک پایان دوره:

در انتهای دوره به شما مدرک تخصصی زیر نظر فنی و حرفه ای داده می شود. و در صورت نیاز گواهینامه بین المللی pcms  استرالیا  و tap انگلیس اعطاء خواهد شد.

بازار کار برق خودرو کیا و برق خودرو هیوندای در ایران

همانگونه که احتمال خراب شدن موتور یا دیگر قطعات خودرو های کیا و هیوندای و با  توجه به مهندسی هوشمندانه و دقیق آن بسیار کم است، تعمیرات آنها نیز کاری بس دشوار است و به مهارت و دانش و تخصص بالایی نیاز دارد. درنتیجه با فراگیری دانش برق خودرو کیا و برق خودرو هیوندای  در آموزشگاه فنون خودرو می توانید در میان این تعداد بالای خودروهای خارجی از محدود متخصصان تعمیرات برق خودروی خارجی باشید.

وسایل نقلیه یکی از مهم ترین وابستگی امروزه ی مردم در سراسر دنیا به حساب می آید. با رخ دادن کوچکترین مشکل در خودرو اکثرا دچار مشکل می شوند و کارهایشان عقب می افتد که این امری غیر قابل تحمل وبسیار آزار دهنده است. به دلیل کمبود برقکار ماهر در زمینه اتومبیل ها ی لوکس، بدست آوردن تخصص بالا با توجه به شرایط موجود راه حل مناسبی برای کار در این زمینه می باشد.

پیش نیاز دوره

پیش نیاز این دوره، دوره ی دوره برق خودرو و انژکتور می باشد.